Druhy ošetření

NAŠE SPECIALIZACE
ESTETIKA ZDRAVÝ A KRÁSNÝ ÚSMĚV

Nelíbí se Vám vzhled Vašich zubů ? Toužíte po zdravém a krásném chrupu a úsměvu ? Chcete se ze široka rozesmát, aniž by jste se styděli za Vaše zuby ?
Pomůžeme Vám, pokud nejste spokejeni s tím, jak Vaše zuby vypadají. Je to možné, aniž bychom dělali velké zásahy do zubní hmoty. Pracujeme minimálně invazivně.
Nabídneme Vám vždy tu nejméně invazivní metodu a pokud to není možné, pomalu přecházíme k rozsáhlejším ošetřením. Chceme zachovat ze zubu vše, co je zdravé.
Méně je někdy více.

„SKŘÍPÁNÍ ZUBŮ “ neboli BRUXISMUS

Lámou se Vám zuby a zkracují se ? Vypadávají Vám často výplně ? Ráno se probouzíte se ztuhlými tvářemi,a na večer, po perném dni Vás bolí hlava ? Váš partner se v noci budí Vaším skřípáním ?
Pomůžeme Vám omezit „skřípání zubů“.Pomůžeme Vám ochránit Vaše zuby před destrukcí zubní hmoty a zmenšit ničící sílu tohoto špatného zvyku. Navrátime Vaším zubům původní funkčnost,tvar a krásu.

Profylaxe: dentální hygiena,bělení zubů, předcházení zubního kazu jak u dětí, tak u dospělých, fluorizace

Estetika: celokeramické veneery neboli fasety, lumineery, celokeramické korunky, celokeramické výplně, bělení zubů, kompositni výplně, restaurování celé ústní dutiny

Endodoncie: zachování zubů ošetřováním kořenových kanálků a jejich vyplnění

Funkční analýza, bruxismus: ošetření bolesti čelistního kloubu,“skřípání zubů“neboli bruxismus, ochranné dlahy na bruxismus

Protetika: celokeramické korunky, celokeramické můstky, částečné a totální protézy, implantáty Straumann

Chirurgie: implantáty Straumann, paradontální operace, extrakce